Дзеркало дорожнє — запорука безпеки на дорогах

Як часто ми чуємо або читаємо в новинах про автокатастрофи чи аварії?! Кожного дня гинуть люди і навіть не варто наводити статистичні дані, щоб побачити на скільки це все серйозно. Проте існує річ, яка зможе збільшити ступінь безпеки — це сферичне дорожнє дзеркало! Саме такі оглядові, сферичні дорожні дзеркала, які допоможуть на складних ділянках дороги уберегти свою автівку і життя, пропонує компанія Ніколь ВІВА.

Такі дзеркала часто використовують на зонах паркування, біля небезпечних поворотів та в інших місцях підвищеної небезпеки. Оглядові дзеркала відрізняються від звичайних тим, що мають більший кут огляду. Можливість побачити більше у такому дзеркалі надає його  опуклість.

Сферичні дзеркала використовують ще й для охоронної діяльності або для огляду великих територій складу чи інших промислових зон.

Серед переваг дорожніх дзеркал можна виділити такі:
- високий ступінь відбивної здатності,
- великий кут огляду,
- оптимізовані для вуличної експлуатації,
- мають захисне покриття,
- стійкі до ультрафіолетових променів.

 

Завдяки різним діаметрам дзеркал можна побачити більші кути місцевості, на яких вони стоять. Такі сферичні дзеркала менших розмірів кріпляться безпосередньо до автомобілів.

А вуличні ж варіанти встановлюються:
- біля дворів, де відбуваються часті в'їзди і виїзди автівок;
- поблизу огороджених територій чи біля об'єктів організацій, підприємств;
- на перехрестях, де будинки чи споруди розміщені близько один до одного;
- неподалік залізничних переїздів;
- біля дошкільних і шкільних закладів чи у інших місцях, де є пішохідні зебри і перехресні сполучення транспортних шляхів;
- на територіях, де є різкі повороти чи нерівності;
- на дорогах, що розташовані в гірській місцевості;
- біля гаражів і зон паркування та ін.

Такі дзеркала дуже допомагають за умов обмеженої видимості, оскільки в будь-яку погоду і навіть вночі мають добрий огляд видимості і знижують небезпеку на дорогах. Отже, для водіїв — це справжні знахідки, які дбають про їхні життя.

Окрім автомобілістів ці дорожні оглядові дзеркала знижують рівень небезпеки і для пішоходів. Вони дозволяють детально бачити усе навіть на великій відстані. Крім того, будь-яке якісне сферичне дзеркало безпеки має світловідбивальну окантовку, тому і в темряві їх буде легко розгледіти. А ще сферичні дзеркала вдало використовуються у магазинах і торгових центрах. Поставивши таке дзеркало, власники торговельних майданчиків можуть уберегти свій заклад і товар від крадіжок і різних інших неприємних ситуації.

Купити міцні і довговічні дорожні дзеркала від компанії Ніколь ВІВА в широкому асортименті можна у нашому каталозі. Для цього натисніть тут.